Parada Gazdowska i kumoterki Kościelisko 2013

Galeria zdjęć i film z całych kumoterek w przygotowaniu. Fani kumoterek na facebooku będą wiedzieć kiedy zostaną wrzucone.

Dzisiaj niestety, ale ku uciesze mediów (widać po facebooku i innych miejscach) kilka bardzo mocnych wywrotek.

Zakopiec i kumoterki.pl oraz ja osobiście bardzo dziękuje Gminie Kościelisku, której zresztą jestem mieszkańcem za wciągnięcie na listę patronów medialnych
Dziękujemy za posiłki (sponsor Karczma Polany), za dbanie o nasze bezpieczeństwo czasami aż za bardzo.

Te kumoterki i parada to ostatnie w tym roku. mam nadzieję, że za rok się spotkamy.

Robert Urbański

***

 

Urząd Gminy Kościelisko, Związek Podhalan Oddział Kościelisko, Zarząd Gminny ZOSP RP w Kościelisku i Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej Kościelisko zapraszają w niedzielę 17 lutego 2013 r. na „Paradę Gazdowską”, która odbędzie się na Polanie Sywarne. Rozpoczęcie o godz. 12.00.
Zgłoszenia uczestników do parady i zawodów będą przyjmowane od godz. 10.00 do 11.30 w miejscu imprezy na Polanie Sywarne w Kościelisku.
Uczestnikom parady i zawodów oraz właścicielom startujących koni przypominamy o obowiązku posiadania aktualnego ubezpieczenia OC. Bezpośrednio przed imprezą będzie możliwość wykupienia na miejscu ubezpieczenia, jednak należy dopełnić tego obowiązku odpowiednio wcześniej, przed zapisami, które kończą się o godz. 11.30!

Robert Urbański

Jestem pasjonatem kumoterek jak wy. Ciesze się, że możemy każdego roku wspólnie przezywać emocje na torach kumoterskich. Prowadzę ten serwis od 2008 roku i dziękuje za Wasze wsparcie również dzięki waszym dotacjom.